5*. Від суми чисел 5,61–13 відняли деяке число. У резул У мали -0,605. Знайдіть це число. А. 3,98.

5.5,08. В. -3,88. Г. 4​

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбалкин Никита.

Відповідь:

(-13+5,61)-x=-0,605

-7,39-x=-0,605

x=-7,39-0,605

x=-7,995

Покрокове пояснення: