площа прямокутника дорівнює 84дм² а одна з його сьорін -12 дм . Чому дорівнює інша сторона

прямокутника?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пранкевич Максим.

Ответ:

Для знаходження другої сторони прямокутника потрібно розібратися з формулою площі прямокутника, яка має вигляд:

S = a * b,

де S - площа прямокутника, a та b - його сторони.

За умовою завдання площа прямокутника дорівнює 84 дм², тобто S = 84 дм². Одна зі сторін прямокутника дорівнює 12 дм, тобто a = 12 дм. Залишається знайти b. Для цього можна скористатися формулою:

b = S / a.

Підставляємо в неї відомі значення:

b = 84 дм² / 12 дм = 7 дм.

Отже, друга сторона прямокутника дорівнює 7 дм.

Пошаговое объяснение: