Знайди 2\9 від 9\2 а) 1 б) 4\81 в) 81\4 г) інший варіант відповіді:_______.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шитикова Дарья.

9/2 × 2/9 = 18/18 = 1

Ответ : 1