Виберіть усі привильні дроби 2/9 11/6 1/3 6/6 2/3 5/9 3/2​


Ответы на вопрос

Отвечает Седалищев Ньургун.

Пошаговое объяснение:

 \frac{2}{9}

 \frac{1}{3}

 \frac{6}{6}