6. Знайти сторони рівнобедреного трикутника, якщо його периметр 140 см. а основа у 3 рази менша

від бічної сторони.

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Саша.

Ответ:

Объяснение: Дано: /\ABC - рівнобед. AC - у 3 рази менша від AB

Знайти:AB;BC;AC

Нехай AB = 3x, тоді AC = x;

3x+3x+x = 140

7x = 140

x = 140:7

x = 20

AC = 20 см.

AB = BC = 3x = 3*20 = 60 см.

Відповідь: AB = BC = 60 см., AC = 20 см.