4. (2 бали) Знайдіть периметр трикутника, якщо одна сторона дорівнює 7 3/8 дм, друга на 3 5/8 дм

менше першої, а третя на 1 7/8 дм більше другої.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чистякова Елизавета.

Ответ:

Спочатку знайдемо довжину другої сторони:

7 3/8 дм - 3 5/8 дм = 3 6/8 дм = 3.5 дм

Далі знайдемо довжину третьої сторони:

3.5 дм + 1 7/8 дм = 5 3/8 дм

Тепер можемо знайти периметр трикутника:

7 3/8 дм + 3.5 дм + 5 3/8 дм = 16 1/8 дм

Отже, периметр трикутника дорівнює 16 1/8 дм.