6'. Запишіть всі натуральнi значення змінної х, при яких дрiб 10 буде 3 10 i менший за дрiб бiльший

за дрiб 9 10​

Ответы на вопрос

Отвечает Антипина Вика.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Дроби 10 = 3/3, а дробіть 9 10 = 9/10. Умова "дробь 10 буде менше за дробь 9 10" відповідає умові 3/3 < 9/10, яка може бути переписана як 3 * 10 < 9 * 3, а далі як 30 < 27.

Залишаємося з нерівністю 30 < 27, яка не виконується для жодного з натуральних значень х.

Отже, натуральних значень х, при яких виконуються умови, не існує.