9. (2 бали). Знайдіть масу мідного бруска розмірами 2 м × 200 см х 10 дм, якщо маса 1 м3 міді

дорівнює 8900 кг.​

Ответы на вопрос

Отвечает Колина Надя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

V = a * b * c

a = 2 м b = 200 см = 2 м с = 10 дм = 1 м

V = 2 м * 2 м * 1 м = 4 куб.м

m = 8 900 * 4 = 35 600 кг = 35 т 6 ц