Шафа коштувала 150 грн. Спочатку її ціну знизили на 10 %, а потім підвищили на 25 %? Якою стала

ціна шафи після цих змін? Срочно очень​

Ответы на вопрос

Отвечает Пунтак Георгий.

Ответ:

168.75

Пошаговое объяснение:

150 грн це 100% тоді 1% це 150/100= 1.5

тоді 10% = 1.5×10=15 грн тоді 150-15 грн= 135грн

1% від 135= 1.35 тоді 25%= 1.35×25=33.75

135+33.75=168.75грн стала ціна шафи