Допоможіть будь ласка!!! Довжина кола, яке обмежує переріз кулі площиною, що проходить через її

центр, дорівнює 12,56 см. чому дорівнює радіус кулі?

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

2см.

Пошаговое объяснение:

1 спосіб

С = 12,56 = 2πr = R 12,56/2×3,14 = 2см.

2 спосіб.

r= 1/2π = 12,56/6,28 = 2см.