6 клас. Запишіть будь ласка коротку умову задачі і розв'язанна. Шафа коштувала 2400 грн. Спочатку

ії ціну знизили на 10%, а потім нову ціну підвищили на 25%. Якою стала ціна шафи після цих змін?

Ответы на вопрос

Отвечает Хасанов Рамиль.

Ответ: 2700 грн

Пошаговое объяснение:

Дано:

1 ціна - 2400 грн

2 ціна - на 10% < від першої

3 ціна - на 25% > від другої

4 ціна - ?

Знайдемо другу ціну шафи:

2400*10%:100%= 240 грн (це 10% ціни)

2400 -240 = 2160 грн ( друга ціна)

Знайдемо третю ціну шафи:

2160 *25%:100%=540 грн ( це 25% ціни)

Знайдемо якою стала ціна шафи після цих змін:

2160+540= 2700 грн