СРОЧНО ДАЮ 30 БАЛОВ!!!!!!! До даного числа ліворуч допишіть таку цифру, щоб утворене число діли-

ЛОСЯ На 3: на 9: a) 34; Б) 8741. В) 333;​

Ответы на вопрос

Отвечает Нурмагомедов Мамед.

Ответ:

Знайдемо ознаку подільності на 9. Для цього поділимо на 9 деякі числа, наприклад, 288, 361, 441, 814, 917, 8919.

Запишемо до першого стовпчика ті числа, що діляться на 9, а до другого ті, що не діляться на 9.

288 361

441 814

8919 917

Яку ви помітили особливість чисел, що діляться на 9; не діляться на 9?

Скористайтеся такою підказкою: знайдіть суму цифр кожного із цих

чисел.

288 2 + 8 + 8 = 18 361 3 + 64 1 = 10

441 4+4+1=9 814 8 + 1 +4 = 13

8919 8 + 9 + 1 + 9 = 27 917 9 + 1 + 7 = 17

Отвечает Шевцова Анастасия.

Ответ:ответ в

Пошаговое объяснение:

Остальные числа не делятся