4. Знайдіть площу круга, якщо його діа- метр дорівнює 10 см. Вважайте, що л ≈ 3,14.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.

d=2R = > R=\frac{d}{2} =\frac{10}{2} =5.

S=\pi R^2= > S=3,14*5^2=78,5\;cm^2.