Відстань між пунктами А і В дорівнює 476 км. Одночасно на зустріч один одному виїхали два

автомобіляї зустрілися через 2 години. Знайти швидкість кожного автомобіля, якщо швидкість одного з них на 10 кілометрів менше другого.

Ответы на вопрос

Отвечает Тинникова Валерия.
Пусть скорость 2 будет х кМ/Ч, тогда скорость первого будет (×-10) км/Ч.
•Втрой за 2 часа проехал 2х кМ,
а первый за 2 часа проехал 2(х-10) км .
Вместе они проехали 476 или 2×+2(x-10).
Составим уравнение 2x+2(x-10)=476
2x+2x-20=476
4x=496
X=124 ( км/ч) скорость второго
124-10=114 км/ч скорость 1.