ДОПОМОЖІТЬ!!!20 балів 4 КЛАС ЗАДАЧА: у двох загонах 57 туристів. Коли з першого загону перейшло 3

туриста до другого, то в обох загонах туристів стало порівну. Скільки туристів було в кожному загоні спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кромбалёв Тимофей.

Відповідь:

57-3=54

54 туристів в 1 і 54 туристів в 2 вагоні

Покрокове пояснення:

Отвечает Трафьяк Маргарита.

Відповідь:

1 загон - 60 2 загон- 54

Покрокове пояснення:

з першого перейшло в другий три тоді  1 загон 57 + 3=60

2 загон 57-3=54

Все просто