Знайдіть найбільший спільний дільник чисел 336 і 148.


Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Александр.

Пошаговое объяснение:

Разложим числа на простые множители:

336 = 2 · 2 · 2 · 2 · 3 · 7

148 = 2 · 2 · 37

НОД (336; 148) = 2 · 2 = 4