Знайдіть найбільший спільний дільник чисел: 1) 21 і 35. 2) 108 і 126.


Ответы на вопрос

Отвечает Сорокина Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) НОД (21, 35)=7

21=3·7; 35=5·7

2) НОД (108, 126)=2·3·3=18

108=2·2·3·3·3; 126= 2·3·3·7