а) Крок Іринки 35 см, а крок Андрiйка 40 см. Яку цiлу кiлькiсть крокiв мають зробити дiти, щоб

пройти найменшу однакову відстань?​

Ответы на вопрос

Отвечает Настачук Ратмир.

Ответ:

8 Іринка і 7 Андрійко.

Пошаговое объяснение:

Задача на НСК двох чисел.
1. Розкладаємо на прості множники
35=5*7
40=5*2*2*2
2. Перемножуємо множники, беручи спільні лише по одному разу
5*7*2*2*2=280 см мають пройти обидва
3. Ділимо відстань на довжину крока
280/35=8 кроків для Іринки
280/40=7 кроків для Андрійка

Отвечает Хижан Настя.

Ответ:

1)35+40=75 2)75:2=37,5

Пошаговое объяснение:

Відповідь:37,5 см