крок батька = 72 см, а крок сина = 54 см. Знайти найменшу вiдстань яку потрiбно пройти як батьковi

так i сину щоб кожен з них зробив при цьому цiле число крокiв.

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Максим.
Шукана відстань у сантиметрах повинна виражатись таким найменшим числом, яке ділиться на 72 і на 54. Таким числом є найменше спільне кратне цих чисел. Знайдемо НСК(54; 72):

54 = 2 · 33;                     72 = 23 · 32;

НСК(54; 72) = 23 · 33 = 216.

 Отже, шукана відстань дорівнює 216 см. На такій відстані батько зробить 216 : 72 = 3 кроки, а син — 216 : 54 = 4 кроки.

  Відповідь. 216 см


Отвечает Мартин Дженнифер.
72х6=432 см - за 6 шагов
52х8=432 см - за 8 шагов