12 (5x-2)=8- (10,1-6x) пжжж помогите​


Ответы на вопрос

Отвечает Меркушева Настя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

відкриваємо дужки

60х-24=8-10.1+6х

відомі в одтн бік, а не відомі в інший

60х-6х=-10.1+24+8

54Х=21,9

Х=219/540

СКОРОЧУЄМО

Х=73/180