вид автобусной станции одночасно у протилежних напрямках вирушили 2 поизди швиткись одного 75км год

а иншого 65км год яка видстань буде миж ними через 6 годин​

Ответы на вопрос

Отвечает Руда Марія.

Ответ: 840 км

Пошаговое объяснение: спочатку треба дізнатися, скільки проїхав кожен поїзд. 75*6=450 км- проїхав перший поїзд. 65*6=390 км- проїхав другий поїзд. тепер додамо результати. 450+390=840км.

Отвечает Морозова Натуся.

Ответ:

840 км

Пошаговое объяснение:

1) 75 + 65 = 140 (км/ч) - скорость удаления

2) 140 * 6 = 840 (км) - расстояние между ними через 6 часов