з одного миста в протилежних напрямках одночасно вирушили два автомобилив.Швидкисть одного з них

доривнюе 72 км\год а другого 64 км\год.Якою буде видстань миж ними через 5 год писля початку руху

Ответы на вопрос

Отвечает Арбузина Даша.

Ответ:

1) 72 - 64 = 8 (км/год) - швидкість віддалення автомобіля від автобуса.

2) 52 : 8 = 6,5 (год) - відстань між ними становитиме 52 км.  

Відповідь. Через 6,5 год відстань між автомобілем і автобусом становитиме 52

Пошаговое объяснение: