У 6-А класі навчаються 32 учні, з них 3/8 становлять дівчата. На початку навчального року діти

обрали старосту класу. Знайдіть iмовiрнiсть того, що старостою став хлопчик. срочно помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Шуляев Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 32*\frac{3}{8} =12   - дівчат у класі

2) 32-12=20 - хлопців

3) А - подія, коли старостою класу став хлопчик

n=32

m=20

P(A)=\frac{m}{n} =\frac{20}{32} =\frac{5}{8} =0,625