До басейну підведено три труби. Через першу трубу він наповнюється за 4 год, через другу - за 5

год, а через третю 20 год. Яка частина басейну наповниться за 1 год, якщо вiдкрити три труби одночасно?​

Ответы на вопрос

Отвечает Турлович Ксения.

Ответ:

за 1 годину.

Пошаговое объяснение:

Перша труба за 1 годину наповнить 1/4 частину басейну.

Друга труба за 1 годину наповнить 1/5 частину басейну.

Третя труба за 1 годину наповнить 1/20 частину басейну.

Три труби за 1 годину наповнять 1/4 + 1/5 + 1/20 = (5+4+1)/20 = 10/20 = 1/2 частину басейну.