До басейну підведено 3 труби. Через першу трубу басейн наповнюється за 6 год, через другу-за 7 год,

а через третю вся вода витікає за 10 год. Яка частина басейну наповниться за 1 год, якщо відкрити всі три труби одночасно?

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.
Через першу трубу за 1 годину наповниться 1/6 басейну, через другу 1/7 басейну, а через третю витече 1/10 басейну.
 \frac{1}{6}  +  \frac{1}{7}  -  \frac{1}{10}  =  \\  =  \frac{35 + 30 - 21}{210}  =  \frac{44}{210}  =  \\  =  \frac{22}{105}