Додаткове завдання. До басейну підведено три труби. Че- рез першу трубу він наповнюється за 6 год,

через дру- гу - за 3 год, а через третю спорожнюється за 8 год. Яка частина басейну наповниться за 1 год, якщо відкрити три труби одночасно? помогите пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Кирилл.

1/6+1/8-1/9=12/72+9/72-8/72=13/72 - часть будет заполнена за час