Квартира складається із трьох кімнат. Площа першої кімнати 24 3/8 кв.м і становить 13/36 усієї

площі квартири. Площа другої кімнати на 8 1/8кв. м більша ніж площа третьої Яка площа другої кімнати?

Ответы на вопрос

Отвечает Григоренко Милена.

Ответ:

25. 5/8 м²

Пошаговое объяснение:

1) 24. 3/8 : 13/36 = 195/8 : 13/36 = 195/8 * 36/13 = 15/2 * 9/1 = 135/2 = 67. 1/2 (м²) - площадь всей квартиры

2)

Первая комната = 24. 3/8 м²

Вторая комната = х + 8. 1/8 м²

Третья комната = х м²

24. 3/8 + х + 8. 1/8 + х = 67. 1/2

2х + 32. 4/8 = 67. 1/2

2х + 32. 1/2 = 67. 1/2

2х = 67. 1/2 - 32. 1/2

2х = 35

х = 35 : 2

х = 35/2

х = 17. 1/2

Вторая комната = (х + 8. 1/8) = 17. 1/2 + 8. 1/8 = 17. 4/8 + 8. 1/8 = 25. 5/8 м²

Третья комната = х = 17. 1/2 м²

Проверка:

24. 3/8 + 25. 5/8 + 17. 1/2 = 24. 3/8 + 25. 5/8 + 17. 4/8 = 66. 12/8 = 67. 4/8 = 67. 1/2 м²

Отвечает Сагатова Аружан.

Ответ:

25,625 м²

Пошаговое объяснение:

24 3/8 : 13/36 = 24,375*36:13=67,5 (м²) площадь квартиры

Нехай площа другої кімнати х м², тоді площа третьої х-8 1/8 м².

24,375+х+х-8,125=67,5

2х=51,25;  х=25,625 м²