Збільш число 569 у 1000 разів


Ответы на вопрос

Отвечает Азаркин Максим.

Відповідь:

569 * 1000 = 569000

Покрокове пояснення:

Збільшити число у 1000 разів, це означає помножити число на тисячу. Також є лайфхак, число тисяча має три нулі, тому просто додаємо до числа три нулі, 569 * 1000 = 569000

Отвечает Ульяненкова Даша.

Ответ:

569*1000=569000

Пошаговое объяснение:

мы получили это число с помощью легкого способа умножать числа с нулями например 10-100-1000 и так далее просто приписав нули