Знайдiть чотири послiдовних натуральних числа таких, що добуток другого та четвертого iз цих чисел

на 5 бiльший нiж добуток першого та третього. памагите пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Турсынтаев Арман.

Ответ:

якось так

Пошаговое объяснение:

x(x+2)+31=(x+1)(x+3) x2+2x+31=x2+3x+x+3 x=14

2x+31=4x+3 2x=28

Ответ: 14; 15;16; 17