Власна швидкість катера дорівнює 19,2 км/год, а швидкість течії річки 2,6 км/год . Яку відстань

подолає катер, рухаючись з години проти течії річки помогите срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Сухотина Лада.

Ответ:

Складемо вираз.

Пошаговое объяснение:

(19,2-2,6)*3=16,6*3=49,8км

Отвечает Рубчинский Дима.

Ответ:

1) 19,2 - 2,6 = 16,6 (км/год) шв. катера проти течії

2) 16,6 × 3 = 49,8 (км)

Відповідь. 49,8 км