Задача: з двох міст між якими 190,4км одночасно в одному напрямку виїхали мотоцикліст та

велосипедист, який їхав попереду. мотоцикліст наздогнав його за 4 години.Знайди швидкість велосипедиста ,якщо швидкість мотоцикліста 64,3

Ответы на вопрос

Отвечает Балашова Кристина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

64.3*4=257.2 км

257.2-190.4=66.8 км

66.8/4 =16.7 км/год