Розв'яжіть рівняння з перевіркою (x-198)*90=2700


Ответы на вопрос

Отвечает Байбородин Глеб.

Ответ:

(×-198)*90=2700

(×-198)=2700:90

(×-198)=30

×=198+30

×=228

Отвечает Сальникова Карина.
Х-198=2700:90
Х-198= 30
Х= 30+198
Х= 228
Проверка:
(228-198)*90= 228-198=30*90=2700