Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 6,3 см, що становить 7/10 його довжини, а висота

становить 3/2 від довжини. Обчисліть об’єм паралелепіпеда. Дуже терміново! На контрольну!

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Александра.

Ответ:

340,2 см

Пошаговое объяснение:

6,3:0,7=9(см) довжина

9:1,5=6(см) высота

6,3•9•6=340,2(см)

Отвечает Задорожна Татьяна.

Ответ:

765,45 см³

Пошаговое объяснение:

1) 6,3 : 7/10 = 6,3 : 0,7 = 9 (см) - длина

2) 3/2 * 9 = 27/2 = 13,5 (см) - высота

3) 6,3 * 9 * 13,5 = 765,45 (см³) - объем