Ширина прямокутного паралелепіпеда 14 см, що становить 2/7 довжини і 40% висоти. Знайдіть об’єм

прямокутного паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Полина.

Відповідь:

ширина - 14 см

длина - \frac{14}{1}*\frac{2}{7}=\frac{2*2}{1}=4см

высота - 14*0,4=56см

V=14*4*56=896 см^3

Покрокове пояснення: