довжина прямокутного паралелепіпеда становить 50см.а ширина становить 0.24 довжини.обчислити об*єм

паралелепіпеда якщо ширина становить 0.3 висоти

Ответы на вопрос

Отвечает Пожиганова Алёнка.

Пошаговое объяснение:

Ширина дорівнює 0.24*50 = 12 см
Висота дорівнює 12:0.3= 40 см

Об'єм = a*b*с= 12*50*40 = 24000см^2