2. Гіпотенуза прямокутника дорівнює 15 см, а один з катетів – 12 см. Знайти площу трикутника .


Ответы на вопрос

Отвечает Малова Екатерина.

Ответ:

Площа дорівнює: 180 см

Пошаговое объяснение:

12×15=180см

Отвечает Каблукова Алина.

Ответ:

180(см^2)

Пошаговое объяснение:

S=15×12=180(см^2)