Музичну школу відвідують 120 дітей 60% з них відвідують хор.Скільки дітей відвідують хор.


Ответы на вопрос

Отвечает Донская Александра.

Відповідь:

72 дитини

Покрокове пояснення:

120:100*60=72

Отвечает Валеев Наиль.

Ответ:72 дітей відвідують хор.

Пошаговое объяснение:

(60×120)÷100=7200÷100=72 дітей відвідують хор.