Поділіть число 50 у відношенні 17:8


Ответы на вопрос

Отвечает Даршт Милана.

Ответ:

34 та 16

Пошаговое объяснение:

50 - ціле число

17:8 представимо як 17x + 8x, де 17x та 8x - частини цілого числа

Нехай буде 17x = m, а 8x = n

Обчислимо x: 17x + 8x = 50 => 25x = 50 => x = 2

m = 17 * 2 = 34

n = 8 * 2 = 16

Отвечает Макеев Никита.

Ответ:

я не знаю чи то то що ти хотів .

Пошаговое объяснение: