Швидкість катера 25 5/8 км/год, швидкість течії дорівнює 2 3/8 км/год.Знайди швидкість катера за

тичією і проти неї.

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Пошаговое объяснение:

1) 25. 5/8 + 2. 3/8 = 27. 8/8 = 28 (км/ч) - скорость катера по течению

2) 25. 5/8 - 2. 3/8 = 23. 2/8 = 23. 1/4 (км/ч) - скорость катера против течения

Отвечает Малишевская Вероника.

Ответ:

25 5/8÷2 3/8=10 15/19

Пошаговое объяснение: