Визначте формули речовин Х та Y у схемі перетворень FeCl2+X → Fe+Y→ FeCl2 Виберіть одну

відповідь: a. X - Mn, Y- Cl2 b. X - Мn, Y - HCl c. X - Pb, Y - Cl2 d. X - Pb, Y - HCl

Ответы на вопрос

Отвечает Сычёв Арсений.
B
Fecl2 + mn = MNcl2 + Fe
Fe + 2hcl = fecl2 + H2