у ящику було менше ніж 70 і більше ніж 35 апельсинів. Відомо, що їх можна поділити порівну між

двома, трьома та п'ятьма дітьми. Скільки апельсинів у ящику?​

Ответы на вопрос

Отвечает Никулин Роберт.

Ответ:

60

Пошаговое объяснение:

Так как только 60 делится

60/2=30

60/3=20

60/5=12