4×(х+2)=9×(х-3) Скільки вийде в цьому прикладі


Ответы на вопрос

Отвечает Люманова Карина.

Ответ:

х=7

Пошаговое объяснение:

4х+8=9х-27

8+27=9х-4х

35=5х

Отвечает Малинина Алина.

Відповідь:

7

Покрокове пояснення:

4х+8=9х-27

переносимо невідомі в одну сторону, числа в іншу, не забувши при цьому змінити знаки

4х-9х=-27-8

-5х=-35

х=7