один автомат наполнив водою 252 пляшки за 21 хвилину,а інший -за 28 хв. за скільки хвилин наповнять

252 пляшки ці два автомати, працюючи разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Галиев Ранис.

Ответ:

За 12 хвилин

Пошаговое объяснение:

1) 252:21=12(п/хв)—перший автомат

2)252:28=9(п/хв)—другий автомат

3)12+9=21(п/хв)—разом

4)252:21=12(хв)

Відповідь: за 12 хвилин наповнюють 252 пляшки два автомати працюючи разом.