Допоможіть будь ласка 4 клас, Один автомат за 10 хв закручує 650 банок консервів, а інший за 12

хв 720 банок. За скільки хвилин обидва автомати закрутять 6000 банок консервів, працюючи одночасно

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусова Яна.

Відповідь:48 хв

Покрокове пояснення:

1) 650:10= 65 ( б) -1- ий за 1 хв

3) 720:12 = 60 ( б) - 2-ий за 1 хв

3)60+65= 125 ( б) - разом за 1 хв

4) 6000:125= 48 ( хв)

Отвечает Жуковская Анастасия.

Ответ:

1) 650÷10=65(банок)-один за 1 хв;

2) 720÷12=60(банок)- iнший за 1 хв;

3) 60+65=125(банок)-разом за 1 хв;

4) 6000÷125=48(хв)-закрутять 6000 банок