Перша бригада може виконати певну роботу за 4 год, а друга - за 8 год. За який час цю роботу

виконають обидві бригади, працюючи разом? ЗАПИСАТИ ЯК В ПРИКЛАДІ, 4 год 15 хв​

Ответы на вопрос

Отвечает Алибеков Али.

Ответ:

4+8=12

12÷2=6-дві бригади виконають роботу за 6 годин