Розв'яжіть рівняння |-x-4|=2 даю шістнадцять балів!!!! Не більше 10 хв


Ответы на вопрос

Отвечает Коцовская Дарья.

Ответ:

x=(-2)

Пошаговое объяснение:

|-x-4|=2

x+4=2

x=2-4

x=-2