Довжина трьох різнокольорових стрічок дорівнює 115 м. Довжина білої та синьої стрічок разом

дорівнює 62м, а довжина синьої та зеленої стрічок разом-70м. Яка довжина кожної стрічки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Логинов Богдан.

Пошаговое объяснение:

1) 115 - 62 = 53 (м) - длина зелёной ленты

2) 115 - 70 = 45 (м) - длина белой ленты

3) 115 - 53 - 45 = 17 (м) - длина синей ленты