довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 35 см ширина становить 40% довжини, а висота -50%

ширини. Знайти його об'єм​

Ответы на вопрос

Отвечает Большакова Мария.

Ответ:

я не понимаю казахский или что-это, но вот

35*40/100=14см

14*50/100=7

35*14*7=3430

Пошаговое объяснение: