У майстерні було 36 м тканини. Четверту частину тканини залишили для дитячих костюмів . З решти

тканини пошили 9 чоловічих костюмів. Скільки метрів тканини треба на 1 чоловічий костюм?

Ответы на вопрос

Отвечает Тюкалов Саша.

Ответ:

1)36/4=9 (м)-ткани на детские костюмы 

2)36-9=27(м)-всего на взрослые костюмы

3)27/9=3 (м)-на 1 взрослый костюм

Ответ:3 м.