У майстерні було 36 м тканини. Четверту частину залишили для дитячих костюмів, а з решти пошили 9

однакових чоловічих костюмів. Скільки метрів тканини потрібно на 1 чоловічий костюм?

Ответы на вопрос

Отвечает Щерба Лера.
1)36/4=9 (м)-ткани на детские костюмы 
2)36-9=27(м)-всего на взрослые костюмы
3)27/9=3 (м)-на 1 взрослый костюм
Ответ:3 м.